دختر خانوما


قابل توجه دختر خانمهای دم بخت ...!

مرد ایده آل شما کیست؟

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
 

میتوانید از طریق سه رنگ، سرنخ های شگفت انگیزی بدست آورید !
آیا تا بحال میدانستید که رنگهای سبز و بنفش و نــارنجی (رنگ های فرعی) میتوانند نشان دهنده آرزوها و نیازهای شما در روابط عاطفی باشند؟ اگر یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید می توانید از روی آن تشخیص دهید که شخصیت شما جذب چه تیپ مردهایی می شود، که البته شامل مرد ایده آل شما نیز می شود! اگر می خواهید از اسرار رنگها آگاهی پیدا کنید و بفهمید که تاثیر و معنای آنها در زندگی شما چیست این تست کوتاه را که شامل دو مرحله می باشد انجام دهید :

مرحله 1: رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید :
به رنگ های زیر نگاه کنید، و هر یک را که بیشتر از سایرین دوست می دارید انتخاب کنید : (البته لازم نیست رنگی را انتخاب کنید که در لباس پوشیدن و آرایش خود به کار می برید لحاظ قرار دهید)
 

     


مرحله 2:
نتیجه :
حال که رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کردید، نگاهی به تفسیر آن بیندازید تا با شیوه های عشق ورزی خود آگاه شوید و بدانید که خصوصیات اخلاقی مرد ایده آلتان چگونه است.


اگر رنگ منتخب شما سبز باشد ...

زمانی که برای اولین بار با مردی ملاقات می کنید رفتار شما باعث می شود که او از همان آغاز سفره دلش را برای شما باز کنید و در مورد زندگیش با شما صحبت کند. شما راحتی و آرامش را به فرد مقابل منتقل می کنید و او احساس می کند که تحت حمایت کامل و همه جانبه شما قرار گرفته است.
شما از همان آغاز به راحتی می توانید تشخیص دهید که فرد مقابل چه نیازهایی دارد. شما به غرایز خود اعتماد می کنید و به نداهای درونیتان گوش می سپارید و از همین طریق متوجه می شوید که او در این رابطه چه چیزی را طلب می کند.
نکته قابل توجهی که در شما وجود دارد توانایی کسب اطلاع از طرف مقابل است. شما از این طریق حس کنجکاوی خود را تطمیع می کنید.
در نهایت شما با کسی ازدواج می کنید که بتواند آسایش و امنیت را برای شما به ارمغان آورد. شما صاحب خانه ای پر از بچه می شوید، از نظر مادی بی نیاز هستید، برای همسر خود ارزش قائل می شوید و او نیز به شما احترام می گذارد. مرد ایده آل شما باید دارای یک شخصیت ثابت باشد. به خاطر داشته باشید که"سبزی ها" با مردهای با ثبات و قاطع ازدواج می کنند.
اخطار: شما همواره با روی باز با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می کنید و انسان پاک و معصومی هستید. داشتن این خصوصیات اندکی کار شما را در پیدا کردن مرد ایده آلتان دشوار می کند. بیشتر افراد نمی توانند شخصیت واقعی شما را به درستی بشناسند به همین دلیل زمانی که با خود واقعی شما مواجه می شوند ممکن است شکه شده و نا امید گردند، زیرا ممکن است که شما با معیارهای ذهنی آنها مطابقت نداشته باشید.


اگر رنگ منتخب شما بنفش باشد ...

در اولین ملاقات بیشتر جذب انرژی و تحرک فرد مقابل می شوید، اما در واقع شما به مردی علاقمند هستید که در کنار او احساس راحتی کنید و از او آرامش بگیرید. رمز موفقیت شما در مقابل مردها گیرایی، جذبه و هیجانتان است. شما سرشار از ذوق و اشتیاق هستید به همین دلیل آقایان نیز احساس می کنند که زندگی شان در کنار شما مهیج و جالب خواهد شد.
شما وفادار و وظیفه شناس هستید و ارتباط عاطفی برای شما یک امر جدی تلقی می شود.
اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کردید، به این معناست که او تمام معیارها و ملاک های مورد نظر شما را دارا بوده که توانسته به این مرحله راه پیدا کند. در ضمن لازم به ذکر است که شما برای وضعیت ظاهری افراد اهمیت خاصی قائل هستید. به خاطر داشته باشید که "بنفشی ها" با مردهای خوش تیپ و قیافه ازدواج می کنند!
اخطار: بهتر است اگر فرد مناسب پیدا شد اندکی به او فرصت دهید و شروع نکنید به حدس زدن خصوصیات اخلاقی او. بهتر است وی را بر اساس رفتارش ارزیابی کنید نه اینکه او را با مرد ایده آل ذهنی خود مقایسه کنید.


اگر رنگ منتخب شما نارنجی باشد ...

شما یک فرد جذاب، دوست داشتنی، مهربان و خونگرم هستید و با این خصوصیات می توانید دل مردها را بدست آورید. باید حقیقت را لمس کنید تا بتوانید آنرا باور کنید. با رفتار خود به دیگران نشان می دهید که به حرف های آنها گوش می دهید و برایشان ارزش قائل هستید.
به راحتی فریفته ظاهر افراد می شوید اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که ازدواج شما همیشه از روی عقل و منطق می باشد.
شما جذب مردهای با هوش می شوید و هنگامیکه به او بله گفتید، بله شما به معنای تا ابد و همیشه و در رنج و شادی است. شما با مردی ارتباط برقرار می کنید که بتوانید از او چیزی بیاموزید. به خاطر داشته باشید که "نارنجی ها" با مردهای با هوش ازدواج می کنند!
اخطار: شما فردی هستید که سعی می کنید نقاط ضعف و منافذ حساس و نفوذ پذیر خود را پنهان کنید، تنها چیزی که فرد مقابل می تواند در شما ببیند استحکامات زیرکانه است. او احتمالا در مورد شخصیت اصلی شما دچار اشتباه می شود. سعی کنید در طول زمان وی را با کاراکتر واقعی تان آشنا کنید.

/ 50 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طیبه

[گل]

طیبه

[گل]

طیبه

اهنگ وبت را هم گوش دادم. خوشکله . مرسی [خجالت]

ساناز

ممنون از اینکه بهم سر زدید از کردستان عراق بیشتر بگید

پریسا قیاسی

منتظریم مطالب جدیدتونو بخونیم. لطفا وبلاگو آپدیت کنید.

سیاوش

مطلبت رو کامل خوندم خیلی جالب و قشنگ بود . و خیلی آموزنده. به ما سر بزن

سیاوش

مطلبت رو کامل خوندم خیلی جالب و قشنگ بود . و خیلی آموزنده. به ما سر بزن

مریم

سلام مطلبتون جالب بود [گل][گل]

سعیده

[گل][خداحافظ]سلام ممنون خیلی خوب بود واقعآ رنگی که من انتخاب کردم حقیقت رو گفت[پلک] پیش من هم بیا[لبخند]

ساحل

رنگی که من انتخاب کردم هموندرست بود/[لبخند] سایتی دارین که خیلی تکه[گل]من تا حالا اینو به کسی نگفته بودم[تایید][پلک][خنده]